W ofercie także pigmenty do makijażu permanentnego marki DIVA, dostępne w ponad 60 odcieniach, które są dostępne w magazynie.

Barwniki do makijażu permanentnego Diva Color® są gwarancją jakości i bezpieczeństwa. To nieorganiczne, mineralne, stabilne i hipoalergiczne pigmenty. Zapewniają trwałość i równomierność pigmentacji.

Zawierają tlenki metali (tytanu, żelaza, chromu), glinkokrzemiany, siarczki, sole metali. Dzięki temu uzyskuje się nasycone naturalne barwy. Barwniki są neutralne dla organizmu, nie zawierają konserwantów oraz substancji rakotwórczych. Jako jedne z niewielu pigmenty Diva Color® nadają się dla alergików, osób u których stwierdzono niepożądane lub niebezpieczne dla zdrowia skutki uboczne mikropigmentacji.

Każdy odcień posiada kartę charakterystyki MSDS, niezbędną do wykazania składników użytych do ich produkcji. Posiadają wymagane atesty i certykaty CE oraz DERMATEST

Producent marki DIVA, produkty do makijażu permanentnego jest członkiem organizacji PBA w Stanach Zjednoczonych www.probeauty.org

Członek PBA nr 1220891
Professional Beauty Association (PBA) wspiera zawodową branżę kosmetyczną poprzez zapewnienie
naszym członkom wykształcenia, pomocy charytatywnej, udział w tworzeniu prawa oraz organizację
wydarzeń i wiele więcej. Probeauty to największa organizacja profesjonalnych salonów z członkami
reprezentującymi salony piękności / SPA / NCA / dystrybutorów / producentów i specjalistów kosmetycznych

Pigmenty DIVA Color® dostępne są w dwóch pojemnościach 3 ml oraz 15 ml