Nasza firma istnieje na rynku od ponad 11 lat. Rozwijamy się nieustannie. Z niewielkiej firmy staliśmy się znaną i rozpoznawalną marką na rynku PMU. Rozbudowaliśmy naszą siedzibę zwiększając powierzchnię magazynową, biurową i dydaktyczną. Nadajemy codziennie kilkadziesiąt przesyłek a przygotowujemy się do obsługi 600.
 
 
Rosną nasze możliwości, umiejętności i doświadczenie. Mamy potencjał i apetyt aby sięgać coraz wyżej. Nasze innowacyjne pomysły były nagradzane na targach i wydarzeniach branżowych. Udoskonalenia te usprawniają pracę linergistek podnosząc ich komfort pracy. Należą do nich:

Kartridże z metalową rurką

Wylot igły zakończony jest precyzyjną wykonaną ze stali medycznej rurką, która stabilizuje drgania igły spowodowane przeniesieniem napędu z silnika. To wpływa znacząco na skutki uboczne pigmentacji opuchliznę i powstawanie strupka. Mniejsza inwazyjność pigmentacji daje lepszy rezultat zabiegu. Rurka zapewnia precyzyjne dozowanie pigmentu spływającego w skórę, miejsce pigmentacji jest bardzo dobrze widoczne, gdyż nie gromadzi się na skórze wokół igły nadmiar pigmentu. Dodatkowo rzadziej niż w przypadku innych kartridży dochodzi do powtarzania nakłuć w tych samych miejscach. Dzięki precyzji kartridży pigmentacja staje się łatwiejsza a niewielka zmiana konstrukcyjna kartridża daje ogromną różnicę efektu końcowego profesjonalnej pigmentacji.

Power Control®

 Funkcja ta pozwala na utrzymywanie stałej częstotliwości nakłuć bez względu na opór skóry. Często bywa, że skóra znieczulona w miejscu pigmentacji zmienia swoją strukturę, twardość, tym samym zmienia się opór względem igły. Pigmentacja w tym miejscu jest trudniejsza niż w miejscu zabiegu słabiej reagującym na znieczulenie. Właściwości skóry mogą być różne w miejscu pigmentacji także z innych powodów. Efektem nierównomiernej pigmentacji jest konieczność wykonania korekty zabiegu. Rozwiązaniem jest funkcja Power Control® zapewniająca urządzeniu DIVA stabilną ilość uderzeń igły na sekundę, bez względu na zmieniający się opór skóry. W przypadku zmiany opór skóry, Power Control® zmieni parametry urządzeń a by utrzymać ustawioną częstotliwość nakłuć.

Soft Start®

Funkcja sterująca płynnym startem silnika. Przez to praca wydaje się przyjemniejsza i dodatkowo wydłuża się żywotność silnika. Prąd podawany jest w odstępach kilku milisekund na silnik co zabezpiecza przed gwałtownymi zmianami natężenia i przepięciami, aby można pracować bez obaw nawet wiele godzin dziennie.

Stopka bezprzewodowa

Podczas gdy wszystkie urządzenia do makijażu permanentnego posiadały przewodową stopkę, która pozwalała na sterowanie urządzeniem, my poszliśmy krok dalej. Wiedząc jak nieporęcznym rozwiązaniem może być plączący się przewód, za długi lub zbyt krótki, pozbyliśmy się go. Stopka łączy się z urządzeniem bezprzewodowo za pomocą bluetooth’a dając swobodę w użytkowaniu.
 
12x